Camfrla: Chci pocit bezpečí

Uveřejněno

V. M. – Meziříčští strážníci v loňském roce nezaháleli. Jejich počínání podrobně zhodnotil ředitel Jan Camfrla.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

5 Komentářů

 1. Campíku,jak ti za prdelí střelí arab, says:

  tak budeš mít hnědé kaliko.Není otázkou zda,ale kdy.

 2. roztrhaná těla,rozmetaná po zdech a oltářích kostelů,smrt v hotelích,suma,víc,jak 200 mrtvol křesťanů a hostů v hotelích says:

  Nic zvláštního se nestalo? je to od česka daleko? proč umírají nevinní křesťané? proč jsou na náměstích zátarasy a těžkooděnci se samopaly korzují o Velikonocích v našich městech? a kdy se těžkooděnci se samopaly usadí do lavic kostelů k bohoslužbě u nás? Finanční trest za odmítání arabů,co nám udělil Brusel teď před volbami,si určitě zasloužíme,že,lidovci,včele se Šojdrovou?Doufám,že ta kráva se už stará o křesťanské siroty,kterým arabi na Srí Lance,při bohoslužbách pozabíjeli rodiče.

 3. Camprlo,to bezpečí si běž prubnout na Srí Lanku,ty kecy tě pak přejdou says:

  200 mrtvol,křesťanské sakrální stavby,stavební šrot,hotelové služby uklid krve a mrtvol.Arabi,vítejte v Evropě.Evropské volby,to bude maso.

 4. Camfrlo,ty nosíš místo kvéru bumerang? says:

  pocit bezpečí je jenom pocit.Jak tě někdo vezme zezadu po palici,máš smůlu.Stačí tu pozvat víc těch odrostlých arabských sirot,svatou lidoveckou krávou Šojdrovou,pak uvidíš ten tanec.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>