Boj o školy nekončí – IPR žene Rožnov k Nejvyššímu soudu

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Tahanice o rožnovské školy – MŠ Koryčanské Paseky (dnes součástí MŠ Radost) a ZŠ Záhumení neberou konce. Po pravomocném rozsudku krajského soudu, který obě budovy přiklepl městu, se bude celou záležitostí zabývat Nejvyšší soud.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

22 Komentářů

 1. OZAJ TO TAK VYZERÁ,ŽE BAKALA VYKŠEFTOVAL ZA SOCANSKÉ OBŘÍ DLUHY - LITHIUM says:

  Řešit prkotiny IPR? Směšné,nezajímavé,nicotné.
  Jó,to ministr Kuhnl,blahé paměti,ze strany US-DEU,v r.2006,krátce po volbách,kdy se už jednalo o nové vládě,podepsal nákup čtyřnásobně předražených Pandurů,kšeftík bratru za 21 miliard.Všichni asi tuší,proč pan ministr,bez jakékoliv informace vládě, podepsal pár dnů před svým odchodem z vlády takový balík.Nepochybně se nakrmili všichni.
  Kauzu začal řešit v r.2010 česko-rakouský policejní tým.Co dodnes vyřešil?Asi tušíte.
  Zameteno.A tak se kradlo a krade ve velkém dodnes.
  Někdo v Česku furt zoufale hledá prachy na důchody,pro sestřičky,učitele,atd.,atd.
  Jsou to stále titíž lidé,co tunelují stát.Jsou u koryt v Parlamentu ČR,jsou ve vládě.
  Už chápete,proč je potřebná radikální změna,aby Agrofert netuneloval rozpočet,armádní zakázky,které mají být dle schváleného rozpočtu a přání USA, astronomické,aby žrádlo v marketech nebylo pančované,atd.atd.
  Lithium,to je opět a zas,jen obří zlodějna,kdy hyperzloděj Bureš ANO křičí,chyťte zloděje socana.
  Jděte k volbám.

  • OZAJ TO TAK VYZERÁ,ŽE BAKALA VYKŠEFTOVAL ZA SOCANSKÉ OBŘÍ DLUHY - LITHIUM says:

   Lidovci,jak u slizkých černoprdelníků zvykem,zrušení memoranda na vládě zamítli.Zlodějnu jak prase neodmítli,ale posvětili.I s farářem Herrmannem.
   Křesťani,bližnímu Bakalovi už nadělili Ježíška jak prase.
   A to ten sudeťák Herrmann má v rukávu miliardu na nesmyslnou koupi prasečáku.
   Z vašich peněz.

   • svatá prostoto, says:

    lidovci,od fašistického kolaborantského protektorátního zrádce E.Moravce jsou stále stejní.Nechápu,jak je může někdo volit.

 2. Tak Čunku,s pravdou ven,ty prachy co má kraj,odkud jsou,co? says:

  Čunku,je fuck,jestli prezidentskou návštěvu kraje zaplatí Hrad,nebo kraj.Ten měšec peněz,Čunku,ty cikánský komediante,je totiž jen jeden.A všichni darmožrouti,tebe nevyjímaje, z něj sají a sají.Ty Čunku ne?Nelži černoprdelníku.Kraj je umělý nesmysl,který si vymysleli darmožrouti politici,kteří skončili bez koryta.Holt,bylo hodně slimáčků a málo kapustičky.Proto rveme prachy,tedy daně vybrané od živnostníků a firem,do nesmyslných krajů,které,jak zřejmé,mají a dokud je voliči nezruší,budou mít pořád málo.O tom by měly být volby.
  Tak snad příště.
  Možná se občanu voliči konečně rozsvítí v kebuli.
  Bezpartijní idealista,zatím nevolič.
  Ještě o nic nejde.
  Stále je odkud brát a krást.Jestli krade Babiš,nebo někdo jiný,je to fuck.Lidi jsou pořád málo nasraní.Ale ono to přijde a pak se třeste všichni, vy vyžírkové,včetně jakéhosi IPR,co si chce uzmout rožnovské školy.
  Přijde čas,že bude mít smysl jít k volbám.Zatím je to fraška.Viz ČT.

 3. dobrý volební džouk pro lidovce says:

  ………..JAK SE PRÝ JAPONSKY ŘEKNE JIDÁŠ…..HAYATO……..

  • češi jsou národ vtipný says:

   hersvině, tak si pojmenovali diskutující na netu jednoho holohlavého lidovce,co má strejdu v Kanadě a co chce ututlat nesmyslnou,miliardovou koupi prasečáku,za vaše peníze,holenkové,za vaše,ne za jeho,nebo za lidovecké.Hersvině,opravdu výstižné.
   Tak mu to ve volbách diskutující prý spočítají.Uvidíme.

 4. to tu píše modrá vlna mládežníků ODS says:

  foto,kampaň ODS,u domu pana Billa,zřejmě celá rožnovská ODS – Bill,Billová,Vychodil a jeden neidentifikovatelný člověk,zřejmě ochranka.Kde jsou ty časy,kdy měla ODS i 43%.Kdo ten pád do marginality zavinil? Že by modrá vlna?
  Vzpomínáte,jak Nečas žvanil u Masaryka?
  Chucpe.

  • Stále stejné.Křiváci a estébáci v politice.Asi č.29 nasypu do urny.Chce to říkat pravdu,chce to změnu.

  • V Rožnově není kde parkovat,ŠtB Bureš s Holišem slibovali, says:

   že to prostě vyřeší.Měl bych pokračovat, sprostě.

 5. Pane Holiši,ten váš kamarád estébák Bureš u ÚS v Košiciach,NEUSPĚL says:

  soud má svědectví Burešových estébáků za nevěrohodné,kauza ŠtB Bureš,jde na začátek.Tak nevím,čím pana starostu potěšit,možná tím,že estébák Bureš končí.Hop,do nové partaje,pane starosto.Koryto je koryto.

  • Pane Holiši,ten váš kamarád estébák Bureš u ÚS v Košiciach,NEUSPĚL says:

   do boha,starosto,estébák Bureš(konečně je legálně estébákem),právě oznámil,že mafie se snaží ovlivnit OLAF.Mno,z toho se dá usoudit,že Bureš už zřejmě ví,jak OLAF rozhodne.A to bude teprve šlupka.

  • p
   P rosím kdo již několik měsíců zde píše tyto,protiburešoviny mohl by se podepsat? Jsou to komentáře hodné houpacího koně.

   • Bureš,krycí jméno estébáka Babiše.Holiš,nevím,zatím krycí jméno asi nemá.Kdo jsou tví přátelé,vypovídá mnohé o tobě.Holiš s estébákem Burešem na bilbordech,co víc si přát,že?

 6. Jéžiši,ten lidovec je pitomec.Sledujte debatu na ČT,fakt sranda.Lidovec pobavil žvástem,že viděl britskou královnu v bleděmodrém,což prý znamená,že je pro setrvání VB v EU,nikoliv pro brexit. Hlupák lidovec nechápe,že královna může vetovat jakýkoliv zákon a své pravomoci tu a tam využívá,např.při vysílání britské armády do misí.Že tak neudělala,asi ví proč.Konzervativci jsou její stranou.Tu volí.Nic neznámého.

 7. Ideální stav,aby lidovci měli pod 5%, NEVOLIT.

 8. Když jsme u těch slizkých lidovců says:

  lidovecký sudeťák Herrmann oznámil,že se chce o adopci dětí homosexuály,bavit.Svět se v kravskou prdel obrací,lidovecký ministr posvětí zákonem buzerantům výchovu chlapečka.Ono mít pro sebe takovou živou sexuální hračku,pro to má pan lidovecký ministr Herrmann velké pochopení.

 9. Nejvyššího radničního příručího estébáka Bureše nemusím z mnoha důvodů,ale že lidovci skončili své hnusné působení na radnici,za to patří Burešovu Holišovi respekt.Koryč,to je teda lidovecké dílko,uf.

 10. Koryč,kostelní pěvec a buzerant děcek pod kazatelnou, says:

  všimněte,má sepnuté ruce v modlitbě za IPR.Radši by se měl alespoň inkluidně naučit číst.To,co předvedl na zastupitelstvu,kdy stěží překoktal poníženou povolební supliku,aby byli lidovci v Rožnově opět u lizu a vzati na koaliční milost,to byl fakt trapas.
  Do koalice eéé,pán Bíček tomu zřejmě nechtěl.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>