Bič na šoféry má zelenou – Rožnov bude kasírovat ve velkém

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Řidiči, třeste se! Po Valmezu a Vsetínu došlo už i na třetí největší město okresu. Během léta tam podle starosty Radima Holiše (na snímku) vyrostou tři radarová hnízda a to je jen začátek.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

26 Komentářů

 1. Vydržte,ten pičusek skončí says:

  nábřeží bude neprůjezdné,policajti se zašijí,ti umí rajtovat po píčovinách,vybírat za nesmysly,na vedlejších ulicích,aby měli splněno.Lidem to jednou dojde,že zmetci,co vymýšlí jen represe a neřeší podstatu,nemají na radnici sedět.

 2. Ornyl says:

  Čím více radarů, tím lépe! Plno magorů jezdí po sídlištích 80-100 km/h, tak ať platí. Já jezdím ve městech do 50 km/h, já platit nebudu. Dobře dělají…

 3. když se Farský,osel za starosty, v ČT svleče donaha says:

  blb si posteskl,……dnes se nevedou války tanky,…..ale volbama,….vidíme to na výsledku voleb v USA,……Tak ten hajzl drží palečky Hillary,krvavé Madle Olbrajt a černé množině,která chce žít na úkor bílých.Ti všichni přece ty volby v USA projeli.
  ČR potěš koště.

  • když se Farský,osel za starosty, v ČT svleče donaha says:

   a to nebylo všechno,……brexit odradil další země EU,které uvažovaly o odchodu z EU,….no,to by si hlupák mohl prubnout s referendem o CZEXITU,…hošani,co obědvají na vládě za dvacku,jsou z referenda o odchodu ČR z EU, naprosto podělaní.

 4. Je to pro smich HOlis beha no jo tak proc na ridice radej parkoviste pro muzeum ktere tady v roznove dela binec

 5. Bič na šoféry? says:

  Bič na rozhazovačné dacany na radnici.Holíša.nevyjímaje.

 6. vláda před volbama namrdala + 35 000 státních zaměstnanců says:

  a teď,když jde ekonomika do prdele,vyhrožuje vyhazovy.Klídek,nic se dít nebude,jen se bude republika,její občané,víc a víc,zadlužovat.Ale koho by to s plným pupkem,zajímalo.
  Až se ukáže ta příšerná,nesplatitelná díra a nebude už mandatorní úžer pro erární vyžirky všeho druhu,pak to bude moc hustý.Nějaká rozpočtová kázeň, se z toho Burešova útěku od průseru, doslova posere.

  • hádejte,kdo živí téměř půl milionu státních zaměstnanců says:

   počty jsou prosté, každých 9,4 zaměstnaců,podnikatelů,živnostníků má na krku jednoho státního zaměstnance,kterého musí dobře živit.Nejsměšnější názor z vlády zazněl,že úředník přece také platí daně.Že mu na ně dá pracující u pásu z toho, co svou prací vydělá,to ehm, vládní socanské blbce nedošlo.Už je zticha.

  • To tu už bylo says:

   Kalouskovy balíčky úspor.Kdo je spustí?

   • Schilerová má zálusk na zbytnělé obecní rozpočty says:

    Už vidím,jak Strža volá Burešovi,že ty volby bez prachů projede.

    • Panečku to je nepravostí, co? says:

     A ty obecní blb s tím nemůžeš nic dělat. JEJDA a tak by jsi chtěl do všeho kecat, co? Ale koho zajímáš ty obyčejná užvaněná chamraď z ulice?Jsi jen takový bezcenný zmetek kterého každý může zašlápnout.A proto jsi tak pečlivě schovaný . V chlívku mezi svými, co?

 7. Zvyknem si. Kolem hnizda pade, anebo jinudy. Hur na tom budou turisti a tranzitni doprava. Toz kulturak neco stoji.

  • zdá se,že hoši pracují na své likvidaci says:

   neznám případ slušného politika z ANO,který řídí město bez buzerace,zákazových cedulí a represí,za kterými je jen snaha obrat občany o jejich peníze.Moc se mi líbí hejtmanka Jermanová,která nechala zrušit odbor,který měl řešit Burešovu pokutu 200 000,ale ta pizda,jinak bývalá ODS, si k výkonu své funkce pořídila největší SUV mazdu,ale musela být rudá,tu má soudružka hejtmanka nejraději.Pizdě by prezidentský superb,nestačil.Tak to máme že, ANO?

   • Blbe co to zas tady planceš? says:

    oni budou všichni a na dlouho vysmátí. To jen ty věčný žalovníček a holá prdel tady budeš skučet zlostí. Moc pěkně se to poslouchá jak tady obyčejná chamraď nadává.

 8. ten namistrovaný hlupák says:

  by to měl roztroubit do celé ČR.Místní si rychle zvyknou na tu Hulišovu pakárnu,ale ti,co přijedou do Rožnova na dovču či jen krátce na akci,a doma je bude čekat od Huliše flastr,tak to s opakovaným návratem hostů do Rožnova,Hulišu,nepočítej.Jsi prostě zuberský ocas.

  • kdyby se hňup staral o stav komunikací says:

   není po zimě a výtluků je až běda.ANO nám v plné parádě předvádí,jak má fungovat stát,jako firma.Okrást občana,nejlépe sprostě zákeřně radarem a pak se dozvíte,že ekonomika jde do kopru a nezbývá,než začít rabovat lidem v peněženkách.Jako gól blbečků z ANO,považuji výrok kravky Šilerové,že do rozpočtu potečou miliardy ze zvedlé daně ze zdražených cigár a chlastu,ale daně se prý zvyšovat nebudou.Geniální,na nobelovku.

   • Ve Valmezu je starosta za co?Taky za debilní ANO? says:

    Vsetín,to je lidovecká Čunkovna,tam bych ty božské radary chápal.Lidi tím tam určitě přispívají na kostel.

    • NEMOCNY hňup jsi tady says:

     jsi tady široko daleko jenom ty. A nelepší se to.Na ambulanci tě nikdo nedostane.Ale krásná je tvoje naprostá bezmoc s tím vším něco dělat.A to už je úděl lůzy z Rožnova, tobě podobné.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>